Uložit do kalendáře 14-04-2018 8:00 14-04-2018 8:00 Czech republic/Europe 4. ročník charitativního volejbalového turnaje smíšených družstev O pohár starosty MO Pardubice II Ve spolupráci se starostou městské části Polabiny II Mgr. Radka Hejného a pod záštitou kvestora Ing. Petra Gabriela a ve spolupráci s katedrou tělovýchovy a sportu pořádáme na Univerzitě Pardubice v sobotu 14. dubna od 8:00 do 17:00 hodin ... Sportovní hala Univerzity Pardubice (Kunětická 92)
14. 04. 2018 Sportovní hala Univerzity Pardubice (Kunětická 92)

Ve spolupráci se starostou městské části Polabiny II Mgr. Radka Hejného a pod záštitou kvestora Ing. Petra Gabriela a ve spolupráci s katedrou tělovýchovy a sportu pořádáme na Univerzitě Pardubice v sobotu 14. dubna od 8:00 do 17:00 hodin již 4. ročník charitativního volejbalového turnaje smíšených družstev O pohár starosty MO Pardubice II.

Startovné je minimálně 1 000 Kč/tým (maximální výše není stanovena).
Složení týmů: 3 + 3 (pouze neregistrovaní hráči).

Výtěžek ze startovného bude věnován spolku Miška, z.s. na pomoc Míše Hlaváčkové.

Přihlášky družstev do turnaje posílejte na e-mail volejbal.polabiny@seznam.cz.

Kdo nebude soutěžit – přijďte podpořit univerzitní družstva.

Městský obvod Pardubice II a Univerzita Pardubice
Ing. Petr Gabriel, MBA