Univerzitní hokejové derby

Uložit do kalendáře 12-12-2017 18:00 12-12-2017 18:00 Czech republic/Europe Univerzitní hokejové derby Ukaž, komu fandíš! UNIVERZITA PARDUBICE versus UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ ÚTERÝ 12. PROSINCE 2017 ČPP ARÉNA HRADEC KRÁLOVÉ Opět po roce čeká na pardubické a královéhradecké vysokoškoláky zpestření zahájení... ČPP ARÉNA HRADEC KRÁLOVÉ
12. 12. 2017 ČPP ARÉNA HRADEC KRÁLOVÉ

Ukaž, komu fandíš!

UNIVERZITA PARDUBICE versus UNIVERZITA HRADEC KRÁLOVÉ

ÚTERÝ 12. PROSINCE 2017
ČPP ARÉNA HRADEC KRÁLOVÉ

Opět po roce čeká na pardubické a královéhradecké vysokoškoláky zpestření zahájení akademického roku v podobě utkání mezi hokejovými týmy studentů Univerzity Pardubice a Univerzity Hradec Králové.

Letošní již čtvrtý ročník se bude konat tentokrát v Hradci Králové v ČPP aréně, a to v úterý 12. prosince od 18:00 hodin.

Po zápase čeká na zájemce od 21:00 hodin afterparty v Denoche Music Hall.

Cena lístku na hokejové utkání je 100 Kč a společná vstupenka na hokejové utkání i na afterparty je za 250 Kč (pro studenty obou univerzit se slevou za 80 Kč, resp. za 160 Kč). Vstupenky lze zakoupit na pokladnách ČPP arény v Hradci Králové nebo online na adrese http://www.derbyuniverzit.cz/.

PRODEJ VSTUPENEK pro pardubické vysokoškoláky je možný na Katedře tělovýchovy a sportu Univerzity Pardubice v Kunětické ulici a to každý den od 8 do 15 hodin a také ve studentském klubu Áčko.

Ukažte, komu fandíte! Zápas začíná 12. prosince v 18:00 hodin.

Více informací na www.derbyuniverzit.cz.

Univerzita Pardubice a Univerzita Hradec Králové
Ing. Valerie Wágnerová