Uložit do kalendáře 16-11-2017 19:00 16-11-2017 21:00 Czech republic/Europe Slavnostní koncert Komorní filharmonie Pardubice ke Dni boje studentů za svobodu a demokracii Univerzita Pardubice jako jediná instituce v Pardubicích připravila již tradičně pro akademickou obec i veřejnost speciální program, jímž slaví státní svátek České republiky a připomíná historické listopadové události, které mají... Aula Arnošta z Pardubic
16. 11. 2017 Aula Arnošta z Pardubic

Univerzita Pardubice jako jediná instituce v Pardubicích připravila již tradičně pro akademickou obec i veřejnost speciální program, jímž slaví státní svátek České republiky a připomíná historické listopadové události, které mají své vazby na vysokoškolskou půdu.

Program ke Dni boje studentů za svobodu a demokracii univerzita pořádá pravidelně od roku 1997.

Bohatý program univerzity ke státnímu svátku vyvrcholí slavnostním večerním koncertem Komorní filharmonie Pardubice, který se uskuteční od 19:00 hodin v Aule Arnošta z Pardubic.

V rámci slavnostního koncertu zazní:

• Ludwig van Beethoven - Stvoření Prometheova
  • Petr Iljič Čajkovskij - Serenáda pro smyčcové nástroje C dur
  • Antonín Dvořák - Koncert pro housle a orchestr a moll

Roman Patočka – housle
Jiří Rožeň - dirigent

VSTUPENKY NA SLAVNOSTNÍ KONCERT JSOU VYPRODÁNY, děkujeme za Váš zájem!

Univerzita Pardubice
Mgr. Lenka Čermáková