Den otevřených dveří Univerzity Pardubice online

14. 12. 2021

Zájemce o studium jsme letos poprvé oslovili jako univerzita v jediný den společně, a to na všech našich fakultách. Podívejte se, co viděli v pátek 10. prosince uchazeči o studium online.

Přenos plný rozhovorů, zajímavých informací i videí 

Záznam ze Dne otevřených dveří nabízí rozhovory se zástupci jednotlivých fakult a informace o nabídce studia na Univerzitě Pardubice. Ukáže vám, jak vypadá zázemí a služby v kampusu a všechny možnosti sportovního vyžití. Dozvíte se také podrobnosti o nabídce výuky jazyků nebo studijních programech v zahraničí.

Den otevřených dveří sledovaly tisíce zájemců o studium. Naše univerzita tak úspěšně navázala na kontaktní prezentaci na mezinárodním veletrhu vzdělávání Gaudeamus v Brně.  Už v lednu se představí znovu na veletrhu Gaudeamus v Praze, konkrétně 25. - 27. ledna 2022. Během ledna a února proběhnou také Dny otevřených dveří na jednotlivých fakultách UPCE. 

„Pro uchazeče o studium podává Univerzita Pardubice informace o možnostech studia na všech svých fakultách nejen na veletrzích, ale také v mediální kampani. Celouniverzitní Den otevřených dveří je pro nás další z variant, jak ukázat maturantům možnosti a směr. Věříme, že naše online prezentace bude atraktivní formou právě pro středoškoláky,“ uvedla před přenosem prorektorka pro vnější vztahy Ing. Andrea Koblížková, Ph.D.

Přihlášky ke studiu už máme otevřené. Do našich studijních programů se můžete hlásit do 31. března 2022. Všechny informace pro uchazeče jsou na speciálním webu studuj.upce.cz. Univerzita Pardubice patří mezi deset nejlepších vysokých škol v České republice. Má v současnosti 7 tisíc studentů, které vzdělává v technických, humanitních, ekonomických, zdravotnických i uměleckých oborech.