Virtuální návštěva Evropské komise / Virtual Visit to European Commission

Uložit do kalendáře 05-05-2021 10:00 05-05-2021 10:00 Czech republic/Europe Virtuální návštěva Evropské komise / Virtual Visit to European Commission For English scroll below Připojte se ke svým spolužákům v rámci virtuální návštěvy komise. Poznejte profesionály z Directorate-General for International Partnerships. Téma, o kterém se bude hovořit je Sustainable Mobility and Transport...
05. 05. 2021

For English scroll below

Kdy?

5. května 2021 v 16:00

Zaregistrujte se vyplněním formuláře

Visit the European Commission. Join your fellow students in virtual visit of the commission. Meet with professionals working in Directorate-General for International Partnerships. The discussed topic will be Sustainable Mobility and Transport​.

When?

May 5, 2021 16:00

Register by filling out the form.

Univerzita Pardubice