Rozsvícení vánočního stromu přání a naděje 2021 on-line

Uložit do kalendáře 01-12-2021 17:15 01-12-2021 17:15 Czech republic/Europe Rozsvícení vánočního stromu přání a naděje 2021 on-line Sledujte rozsvícení univerzitního stromečku ve středu 1. prosince v 17 hodin, budeme ho pro vás vysílat živě.  I když letos univerzitní vánoční stromeček rozsvítíme přes online přenos, přesto u toho můžeme být symbolicky... U Univerzitní knihovny
01. 12. 2021 U Univerzitní knihovny
Vánoční strom přání a naděje

I když letos univerzitní vánoční stromeček rozsvítíme přes online přenos, přesto u toho můžeme být symbolicky spolu.

A vy nepřijdete o svoji oblíbenou adventní událost.

Pro online přenos sledujte Facebookovou událost  Rozsvícení vánočního stromu nebo Instagram.

Univerzitní vánoční strom rozsvítíme v 17 hodin.

Ty nejhezčí ozdoby na náš stromeček pověsíte právě vy. Všechna vaše přání, které jste nám poslali, budeme stejně jako loni promítat až do Vánoc každý den po setmění na budovu vysokoškolských kolejí. Přímo nad rozsvícený univerzitní vánoční strom.

Vánoční strom přání a naděje
Vstup zdarma
Oddělení propagace a vnějších vztahů
Mgr. Lenka Čermáková
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.