Rozsvícení univerzitního vánočního stromu 2019

Uložit do kalendáře 04-12-2019 17:00 04-12-2019 17:00 Czech republic/Europe Rozsvícení univerzitního vánočního stromu 2019 Přijďte si užít sváteční atmosféru a rozsvítit s námi univerzitní vánoční strom. Zveme všechny studenty, zaměstnance i veřejnost na krátké předvánoční setkání u rozsvíceného stromečku ve středu 4. prosince v 17 hodin. V 16:45... u Auly Arnošta z Pardubic
04. 12. 2019 u Auly Arnošta z Pardubic

Přijďte si užít sváteční atmosféru a rozsvítit s námi univerzitní vánoční strom.

Zveme všechny studenty, zaměstnance i veřejnost na krátké předvánoční setkání u rozsvíceného stromečku ve středu 4. prosince v 17 hodin.

V 16:45 zahájíme předvánoční ladění

  • Přijďte si popovídat, vychutnat charitativní svařák a cukroví s rektorem

Hudební doprovod zajistí

  •       Musica Krakela
  •       Vysokoškolský umělecký soubor Pardubice

V 17.00 hodin rektor Univerzity Pardubice  rozsvítí univerzitní vánoční strom

Místo setkání: mezi univerzitní knihovnou a pavilonem D kolejí


Výtěžek z charitativního svařáku spolku Rotaract club Pardubice z.s. poputuje na vybrané charitativní projekty v Pardubickém kraji.

 

 Rozsvícení univerzitního vánočního stromu
Vstup zdarma
Oddělení propagace a vnějších vztahů
Mgr. Lenka Čermáková
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.