přednáška Brexit – The Neverending Story

Uložit do kalendáře 13-11-2019 15:00 13-11-2019 17:00 Czech republic/Europe přednáška Brexit – The Neverending Story Slyšíte téma Brexitu stále ve zprávách? Chtěli byste vědět, jak se situace vyvíjí?    Již jsou to 3 roky, kdy Britové schválili vystoupení z Evrospké unie. Dosud probíhají jednání o jejím odchodu a 13. listopadu by mělo...
13. 11. 2019
přednáška Brexit –  The Neverending Story

Již jsou to 3 roky, kdy Britové schválili vystoupení z Evrospké unie. Dosud probíhají jednání o jejím odchodu a 13. listopadu by mělo být patrné řešení.

Přijďte diskutovat s novinářem a dlouholetým zahraničním zpravodajem Českého rozhlasu ve Velké Británii Jiřím Hoškem.

Přednáška proběhne ve středu 13. listopadu 2019 od 15 hodin v posluchárně EB E1.

Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Fotografie z akce se nachází ve Fotogalerii

přednáška Brexit –  The Neverending Story
Fakulta ekonomicko-správní, Ústav správních a sociálních věd
Ing. Ivana Mandysová, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.