1. Den otevřených dveří na FChT 2021 ONLINE

Uložit do kalendáře 27-01-2021 10:30 27-01-2021 10:30 Czech republic/Europe 1. Den otevřených dveří na FChT 2021 ONLINE Připoj se a studuj s námi ... Máš zájem o chemii? Chceš zjistit, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Připoj se na 1. Den otevřených dveří, který tradičně proběhne v lednu na naší fakultě. Srdečně... Fakulta chemicko-technologická UPa, Studentská 573, Pardubice. Budova HA, posluchárna C1 (naproti recepci)
27. 01. 2021 Fakulta chemicko-technologická UPa, Studentská 573, Pardubice. Budova HA, posluchárna C1 (naproti recepci)
dod2021
1. Den otevřených dveří na FChT 2021 ONLINE

Připoj se a studuj s námi ...

Máš zájem o chemii? Chceš zjistit, jak to u nás vypadá a jak se u nás studuje? Připoj se na 1. Den otevřených dveří, který tradičně proběhne v lednu na naší fakultě. Srdečně zveme všechny zájemce o studium.

Letos se ale netradičně vše přesune do virtuálního prostředí a setkáme se prostřednictvím MS TEAMS a ONLINE přenosu.

... i tak ale o nic nepřijdeš.

• Dozvíš se info o studiu na naší fakultě.
  • Řekneme Ti, jaké nabízíme studijní programy a co studium u nás obnáší.
  • Jednoduše zjistíš vše, co Ti naše fakulta může a chce nabídnout.
  • Máme pro Tebe připravená videa, prezentace, živý stream a online chat.
  • TIP: Určitě si udělej "trip" po virtuálním modelu fakulty přímo ze svého obýváku. Model připravujeme a brzy spustíme.

Začátek je v 10:30 hodin.
REGISTRACE SPUŠTĚNA na našem webu, kde nalezneš i program a další informace.

2. Den otevřených dveří je připraven na 10. února 2021.

1. Den otevřených dveří na FChT
Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice
Ing. Iva Ulbrichová, CSc.