17. Studentská konference bakalářských a magisterských oborů FZS - ZRUŠENO

Uložit do kalendáře 16-03-2020 9:00 16-03-2020 15:30 Czech republic/Europe 17. Studentská konference bakalářských a magisterských oborů FZS - ZRUŠENO Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice si Vás dovoluje pozvat na 17. Studentskou vědeckou konferenci bakalářských a magisterských nelékařských zdravotnických oborů která se bude konat dne 16. března 2020 od 9.... Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Průmyslová 395, Pardubice.
16. 03. 2020 Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice, Průmyslová 395, Pardubice.
Fakultní studentská konference 2020

Fakulta zdravotnických studií Univerzity Pardubice si Vás dovoluje pozvat na

která se bude konat dne

16. března 2020

od 9.00 hodin v posluchárna ZE1 Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice.

Na konferenci budou studenti Fakulty zdravotnických studií (FZS) Univerzity Pardubice prezentovat výsledky svých vědecko-výzkumných prací, kterých dosáhli v rámci svého studia. Prezentace budou probíhat před odbornou komisí, která na závěr konference vybere a ocení nejlepší práce. Všichni aktivní účastníci budou podpořeni stipendiem.

FZS
Hana Štosová, e-mail: hana.stosova@upce.cz