Zážitkový seminář: "Zažij si na vlastní kůži"

Uložit do kalendáře 24-04-2018 9:00 24-04-2018 12:00 Czech republic/Europe Zážitkový seminář: "Zažij si na vlastní kůži" Zážitkový seminář s názvem “Zažij si na vlastní kůži” pořádá Univerzita Pardubice ve spolupráci s organizacemi, které sdružují a pomáhají osobám s různým druhem postižení. Pro návštěvníky je připraven zajímavý a kreativní dopolední program... foyer univerzitní auly
24. 04. 2018 foyer univerzitní auly

Pro návštěvníky je připraven zajímavý a kreativní dopolední program. K vidění a vyzkoušení budou netradiční zážitkové aktivity, jako například alternativní sportovní činnost – sledge hokej, rehabilitační pomůcka „kůň v obýváku“, arteterapie, muzikoterapie, denní pomůcky pro osoby se zrakovým a pohybovým postižením a deskové hry pro osoby se zrakovým postižením. V případě příznivého počasí bude nainstalována mobilní horolezecká stěna.

APUPA