Osmičková výročí: Socialismus s lidskou tváří? Touhy a realita Pražského jara

Uložit do kalendáře 17-09-2018 17:00 17-09-2018 19:00 Czech republic/Europe Osmičková výročí: Socialismus s lidskou tváří? Touhy a realita Pražského jara Fakulta filozofická Univerzity Pardubice připravila pro akademickou obec i veřejnost v průběhu roku 2018 přednášky v kontextu událostí fenoménu „osmičkových výročí“ roku 2018 od středověku až do současnosti. V pondělí 17. ... budova EB, učebna E2
17. 09. 2018 budova EB, učebna E2

Fakulta filozofická Univerzity Pardubice připravila pro akademickou obec i veřejnost v průběhu roku 2018 přednášky v kontextu událostí fenoménu „osmičkových výročí“ roku 2018 od středověku až do současnosti.

V pondělí 17. září proběhne přednáška: Socialismus s lidskou tváří? Touhy a realita Pražského jara (prof. PhDr. Jiří Kocian, CSc.)

Vstup zdarma
doc. Mgr. Jiří Kubeš, Ph.D.
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.