Letní škola pro studentky a studenty středních škol

Uložit do kalendáře 20-08-2018 8:00 24-08-2018 16:00 Czech republic/Europe Letní škola pro studentky a studenty středních škol Na programu bude výroba elektronické hrací kostky včetně oživování procesoru, tedy tvorba programu pro volbu náhodného čísla a nahrání tohoto programu do procesoru. Doprovodný program zahrnuje základy první pomoci v praxi, logistické...
20. 08. - 24. 08. 2018

Doprovodný program zahrnuje základy první pomoci v praxi, logistické hry (Simulace dodavatelsko-odběratelského řetězce), návštěva dopravního sálu s modelem železnice, lukostřelba, geocaching, sport, outdoorové hry, kvízy, soutěže a další volnočasové aktivity.

Ubytováni budete na vysokoškolských kolejích, stravování celý týden je zajištěno.

Při naplnění kapacity dvanácti zájemci, je účast na letní škole zdarma.

Přihlášky jsou přístupné zde: https://www.upce.cz/letni-skola-2018-svet-je-pohybu.

Hrazeno z projektu ESPRO – z rozpočtu ČR a prostředků OP VVV (ESF).

Kapacity je již naplněna, děkujeme vám za zájem!

Kontakt: Zlatuše Sojková

E – mail: zlatuse.sojkova@upce.cz

Telefon: 466 036 409, 601 082 714

Kariérní centrum Univerzity Pardubice a Dopravní fakulta Jana Pernera
Zlatuše Sojková
466 036 409
Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován audio-vizuální záznam pro reportážní účely Univerzity Pardubice, včetně jeho případného zveřejnění. Záznam nebude předáván třetí straně ani použit k marketingovým účelům. Osoba pořizující záznam za Univerzitu Pardubice bude označena a můžete od ní získat bližší informace nebo jí sdělit svůj případný nesouhlas. Bližší informace ke zpracování osobních údajů naleznete na stránce www.upce.cz/privacy-policy.