V rámci veletrhu pracovních příležitostí KONTAKT 2016 pořádáme

Workshop Time Management

16. března 2016 od 9,00 hodin v UAA4

Registrace na e-mailu: ivana.vesela@upce.cz do 11. 3. 2016

 

Nestíháš? Kupí se Ti úkoly? Nevíš, kam dřív skočit? Zamýšlel/-a jsi se nad tím, zda trávíš svůj čas efektivně?

Pojď se naučit metody, jak si plánovat čas a jak si zefektivnit svůj den, týden, měsíc a dál. Time management je dovednost, díky které budeš mít přehled o svém čase a o tom, jak jej trávíš. Mimo klasické dovednosti plánování času si povíme základy osobní produktivity, která Ti usnadní plnění úkolů a povinností v pracovním i osobním životě.

Co se naučíš?

  • Plánovat si svůj čas
  • Identifikovat žrouty času
  • Eliminovat žrouty času
  • Usnadnit si plánování času
  • Základy osobní produktivity

Workshop povede Bc. Ondřej Poustecký aneb "Pousťa"

Proč přijít na kurz aneb o Pousťovi:

Jsem aktivní student VUT v Brně ve čtvrtém ročníku navazujícího magisterského studia. Během studia jsem se stal členem studentské organizace IAESTE a v roce 2015 jsem koordinoval náš největší projekt - Veletrh iKariéra. K tomu jsem měl na starost Corporate Relations Team a zakládal jsem centrum IAESTE na Univerzitě Pardubice. V letním semestru se k tomu přidalo intenzivní dokončování bakalářské práce a navíc jsem překládal odborné články o elektrotechnice z angličtiny do češtiny.

Účelem tohoto textu není se chvástat a vychloubat. Bylo toho hodně a já nestíhal. Proto jsem se zajímal o time management do hloubky a díky tomuto zájmu se mi povedlo vše zvládnout a stihnout. Teď bych Ti rád zkrátil proces zkoumání tajů time managementu a ulehčil Ti začátky práce s Tvým časem.