Zaměstnanci KTS

                         
Mgr. Jan Němec
vedoucí KTS
Garant předmětů: fotbal, tenis, házená, záchranář IV
Další sporty: plavání, potápění, snowboarding
Tel.: 466 036 791
Mail: Jan.Nemec@upce.cz
                                  
Mgr. Petr Mlateček
tajemník KTS
Garant předmětů: florbal, lezení, záchranář II a VI
Další sporty: badminton, posilování, lyžování
Tel.: 466 036 280
Mail: Petr.Mlatecek@upce.cz
 
Mgr. Tomáš Macas, Ph.D.
odborný asistent KTS
Garant předmětů: povinná tělesná výchova, plavání, volejbal, záchranář I a V
Další sporty: veslování, běžecké lyžování
Tel.: 466 036 537
 
Petra Lorencová
sekretářka
Tel.: 466 036 279
Mail: Petra.Lorencova@upce.cz
 
Mgr. Eva Hronová Čaladi
asistentka KTS
Garant předmětů: aerobik, powerjóga
Další sporty: aquaaerobik, fitness
Tel.: 466 036 278
Mail: Eva.Hronovacaladi@upce.cz
 
Mgr. Lenka Doležalová
asistentka KTS
Sporty: aerobik, lyžování, tanec
Tel.: 466 036 662
Mail: Lenka.dolezalova@upce.cz
 
Mgr. Petr Filip
asistent KTS
Garant předmětů: badminton, indoorcycling
Další sporty: tenis, squash, vodní sporty, lední hokej
Tel.: 466 036 285
Mail: Petr.Filip@upce.cz
 
Mgr. Pavla Procházková
asistentka KTS
Sporty: volejbal, kanoistika, kondiční cvičení
Tel.: 466 036 286
Mail: Pavla.Prochazkova@upce.cz
 
Mgr. Ivana Molková
asistentka KTS
Garant předmětů: kondiční cvičení, squash
Další sporty: plavání, aerobik, fitness
Tel.: 466 036 125
Mail: Ivana.Molkova@upce.cz