Kontakty

vedoucí
Ing. Andrea Koblížková, Ph.D.
E-mail: Andrea.Koblizkova@upce.cz
tel.: 466 036 716, kancelář: DB02013
Konzultační hodiny: úterý 12 - 13, pátek dle dohody

zástupce vedoucího
Mgr. Yveta Linhartová, Ph.D.
E-mail: Yveta.Linhartova@upce.cz
tel.: 466 036 139, kancelář: DB02013
Konzultační hodiny: pátek 11:30 - 13:00

tajemník
Mgr. Ilona Bourová
E-mail: Ilona.Bourova@upce.cz
tel.: 466 036 233, kancelář: DB02014
Konzultační hodiny: úterý 10:00 - 11:30 + dle dohody e-mailem

Sekretariát JC
Petra Tocháčková
E-mail: Petra.Tochackova@upce.cz
tel.: 466 036 341, kancelář: DB02012
• sekretariát a studijní agenda


Vyučující
Mgr. Zuzana Bezdíčková
E-mail: Zuzana.Bezdickova@upce.cz
tel.: 466 036 220, kancelář: DB02018
Konzultační hodiny: pondělí 13:00-15:00

Mgr. Pavel Brebera, Ph.D.
E-mail: Pavel.Brebera@upce.cz
tel.: 466 036 670, kancelář: DB02016
Konzultační hodiny: úterý 8:30-10:00, platí pro zkouškové období LS 2016-17, tj. 22.5.-7.7.

Mgr. Markéta Denksteinová
E-mail: Marketa.Denksteinova@upce.cz
tel.: 466 036 710, 466 037 209, kancelář: DB02019
Konzultační hodiny: středa 9:30-11:30 DB 02019, KH Skype Marketa Denkstein

PhDr. Jitka Hloušková, Ph.D.
E-mail: Jitka.Hlouskova@upce.cz
tel.: 466 036 670, 466 037 509, kancelář: DB02016
Konzultační hodiny: pondělí 10:00 - 11:30 v kanc. CB 03007, platí pro zk. období LS kromě 5.6., 26.6. a 21.8. (další KH viz STAG-Studijní materiály)

Mgr. Petr Krčmář
E-mail: Petr.Krcmar@upce.cz
tel.: 466 036 798, kancelář: DB02003

Mgr. Šárka Boušková
E-mail: Sarka.Bouskova@upce.cz
tel.: , kancelář: DB 02004

Mgr. Radka Švadláková, Ph.D.
E-mail: Radka.Svadlakova@upce.cz
tel.: , kancelář: DB02004
Konzultační hodiny: pondělí 14.00-15.00, čtvrtek 10.30-11.30, Dle dohody, e-mail:radka.svadlakova@upce.cz Skype-jméno: Upa_Svadlakova

Mgr. Irena Podlásková
E-mail: Irena.Podlaskova@upce.cz
tel.: 466 036 483, kancelář: DB02020
Konzultační hodiny: středa 10:00 -11:00, jindy pouze po předchozí domluvě (email)

Mgr. Linda Pospíšilová
E-mail: Linda.Pospisilova@upce.cz
tel.: 466 036 483, kancelář: DB02020
Konzultační hodiny: úterý 14:30 - 15:30, individuální KH možné po předchozí domluvě e-mailem.

Mgr. Jitka Suchardová Nováková, Ph.D.
E-mail: Jitka.SuchardovaNovakova@upce.cz
tel.: 466 036 671, kancelář: DB02017
Konzultační hodiny: pondělí Dle dohody přes email, středa 10:00 - 11:00, pátek Dle dohody přes email

Mgr. Jan Šebek
E-mail: Jan.Sebek@upce.cz
tel.: 466 036 671, kancelář: DB02017
Konzultační hodiny: pondělí 10:15-11:00, úterý 10:15-11:00

Mgr. Šárka Zikešová
E-mail: Sarka.Zikesova@upce.cz
tel.: , kancelář: DB02014
Konzultační hodiny: čtvrtek 11,00 - 13,00

PhDr. Eva Kroupová
E-mail: Eva.Kroupova@upce.cz
tel.: 466 036 672

Michelle LeComte
E-mail: michelle.lecomte@upce.cz
tel.: , kancelář: DB 02018

Mark Lovas, Ph.D.
E-mail: Mark.Lovas@upce.cz
tel.: , kancelář: DB02003
Konzultační hodiny: středa 12:30-13:30

Mgr. Markéta Mazalová
E-mail: Marketa.Mazalova@upce.cz
tel.: , kancelář: DB02019
Konzultační hodiny: dle dohody po emailu

Mgr. Laura Movsesyan
E-mail: Laura.Movsesyan@upce.cz
tel.: 466 036 566, kancelář: DB02004
Konzultační hodiny: pondělí 10:00 - 11:00

Mgr. et Mgr. Marcel Pikhart, Ph.D.
E-mail: Marcel.Pikhart@upce.cz
tel.: , kancelář: DB01003