Kontakty

Vedoucí katedry
PhDr. Kateřina Horáčková
E-mail: Katerina.Horackova@upce.cz
tel.: 466 037 523
Konzultační hodiny: pondělí 8:00 - 11:00, úterý 8:00 - 11:00

Zástupce vedoucí katedry
Mgr. Lucie Chrudimská, DiS.
E-mail: Lucie.Chrudimska@upce.cz
tel.: 466 037 731
Konzultační hodiny: dle předchozí domluvy

Sekretářka katedry
Ladislava Baladová
E-mail: Ladislava.Baladova@upce.cz
tel.: 466 037 541

Oddělení ošetřovatelství
Mgr. Vít Blanař, Ph.D.
E-mail: Vit.Blanar@upce.cz
tel.: 466 037 545
Konzultační hodiny: pátek 8:00 - 10:00, vždy po předchozí domluvě

Mgr. Pavlína Brothánková, Ph.D.
E-mail: Pavlina.Brothankova@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

PhDr. et Mgr. Ivana Duková
E-mail: Ivana.Dukova@upce.cz
tel.: 466 037 806
Konzultační hodiny: pondělí 12,30 - 14 hod, úterý 9 -12,30 hod, dále po předchozí domluvě

prof. MUDr. Josef Fusek, DrSc.
E-mail: Josef.Fusek@upce.cz
tel.: 466 037 724

MUDr. Mária Hácová
E-mail: Maria.Hacova@upce.cz
tel.: 466 013 401

Mgr. Martina Hartlová
E-mail: Martina.Hartlova@upce.cz
tel.: 466 050 214, 466 037 806

doc. MUDr. Pavol Hlúbik, CSc.
E-mail: Pavol.Hlubik@upce.cz
tel.:

Mgr. Ilona Holubová
E-mail: Ilona.Holubova@upce.cz
tel.: 466 037 806

Mgr. Marie Holubová, Ph.D.
E-mail: Marie.Holubova@upce.cz
tel.: 466 037 807
Konzultační hodiny: úterý 8:00 - 10:00, pátek 10:00 - 12:00, po domluvě

JUDr. Jindřich Janouch
E-mail: Jindrich.Janouch@upce.cz
tel.:

Mgr. Lucie Jirásková
E-mail: Lucie.Jiraskova@upce.cz
tel.: 466 037 731

Mgr. Michal Kopecký
E-mail: Michal.Kopecky@upce.cz
tel.: 466 037 802
Konzultační hodiny: úterý 9:00 - 11:00, čtvrtek 9:00 - 11:00, Po předchozí domluvě.

Mgr. Martina Kuckir
E-mail: Martina.Kuckir@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: pondělí 9:00 - 11:00
• t.č. na MD

doc. MUDr. Halka Lotková, Ph.D.
E-mail: Halka.Lotkova@upce.cz
tel.:

Petra Mandysová, Ph.D. MSN
E-mail: Petra.Mandysova@upce.cz
tel.: 466 037 730
Konzultační hodiny: úterý 12-14, Další konzultace dle individuální domluvy.

PhDr. Iva Marková
E-mail: Iva.Markova@upce.cz
tel.: 466 037 807

Mgr. Hana Ochtinská
E-mail: Hana.Ochtinska@upce.cz
tel.: 466 037 735
Konzultační hodiny: pátek 9:00 - 12:00

PhDr. Evžen Panovský
E-mail: Evzen.Panovsky@upce.cz
tel.:

Mgr. Markéta Papršteinová, Ph.D.
E-mail: Marketa.Paprsteinova@upce.cz
tel.: 466 037 735
Konzultační hodiny: středa 8:00 - 10:00

Mgr. Romana Procházková
E-mail: Romana.Prochazkova@upce.cz
tel.: 466 037 731

Mgr. Jitka Rusová
E-mail: Jitka.Rusova@upce.cz
tel.: 466 037 733
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

Mgr. Linda Říhová
E-mail: Linda.Rihova@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: čtvrtek , Konzultační hodiny po předchozí domluvě.

PhDr. Vlasta Seinerová
E-mail: Vlasta.Seinerova@upce.cz
tel.: 466 037 807

Mgr. Vlastimila Semencová
E-mail: Vlastimila.Semencova@upce.cz
tel.: 466 037 806

PhDr. Sabina Slavíčková
E-mail: Sabina.Slavickova@upce.cz
tel.: 466 037 733

Mgr. Kristýna Šoukalová
E-mail: Kristyna.Soukalova@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: pouze po předchozí domluvě
• t.č. na MD

Mgr. Jana Škvrňáková, Ph.D.
E-mail: Jana.Skvrnakova@upce.cz
tel.: 466 037 723, 466 670 313
Konzultační hodiny: pondělí 13:30 - 15:00, čtvrtek 9:00 - 10:00

Mgr. Jana Wichsová, Ph.D.
E-mail: Jana.Wichsova@upce.cz
tel.: 466 037 808

null