Státní závěrečné zkoušky - srpen 2017

Státní závěrečné zkoušky AJOP, AJSP a UČAJ proběhnou v týdnu od 28.8. 2017

Vzhledem k nově platné legislativní úpravě jdou k obhajobě, a tedy k celé státní závěrečné zkoušce, i ti studenti, kteří obdrží hodnocení nevyhověl/a (4) v posudku závěrečné práce od vedoucího své práce.

Podrobný rozpis zde

15.6.2017

Změna konzultačních hodin Phdr. Š. Ježkové - konzultační hodiny se přesouvají ze středy 21.6. na

úterý 20.6. od  9.00 do 10.00 hod.

7.6.2017

Odevzdávání závěrečných prací  KAA – červen 2017

Své BP, DP odevzdávejte na sekretariát KAA

Po – pá     8.00 – 11.30    12.00 – 15.00

Poslední termín pro odevzdání je 30.6.2017 v 14.30

Po tomto termínu nebude možné další práce přijímat!

Zápočet  BCPR a DIPR bude udělovat vedoucí katedry až po zkontrolování náležitostí odevzdané práce, včetně jejího nahrání do STAGu.

Upozornění:   Zápisy do indexů

Upozorňujeme studenty, že je jejich povinností zajistit si včas zápisy zkoušek a zápočtů do indexu u jednotlivých vyučujících.

Vedoucí katedry KAA může za vyučující KAA zapsat jen ve zcela výjimečných případech

(dlouhodobá nemoc, mateřská dovolená, ukončení prac. poměru).

Taneční a vzdělávací centrum Monsignore v Pardubicích nabízí brigádu :

výuka angličtiny pro předškolní děti ve věku od 4 do 6 let.

Výuka bude probíhat ve skupince cca do 8 dětí a to celoročně.

Bližší informace Magda Mauerová na mobilním čísle 775 765 556.

TC Monsignore

Lány u Dašic 34

Pardubice

www.monsignore.cz

19.9.2016

Seznam nových vedoucích závěrečných prací, jejichž původním vedoucím byl pan Daniel Paul Sampey, lze stáhnout  zde.

Úspěch studentky anglistiky v celostátní soutěži STUDENT a VĚDA

Ve dnech 9. - 11. května se konal 17. ročník konference pro postgraduální studenty s názvem Mezinárodní setkání mladých lingvistů, tentokrát na téma „Jazyk a kultura, kultura a jazyk: Interkulturní komunikace“, kterou pořádá FF UP v Olomouci. Již šestým rokem bylo součástí programu také celostátní kolo soutěže pro pregraduální studenty STUDENT A VĚDA: Lingvistika.

Katedru anglistiky a amerikanistiky FF UPa reprezentovala Veronika Drbohlavová, studentka navazujícího magisterského studia oboru Anglická filologie, a v celostátním kole v konkurenci kolegů z ostatních českých univerzit zvítězila s příspěvkem The Verb that Dare not Speak its Name, který bude publikován v recenzovaném sborníku Univerzity Palackého.

Blahopřejeme!

celý článek čtěte zde: http://zpravodaj.upce.cz/studenti/2016/uspech-studentky-ff/