Státní závěrečné zkoušky AJOP, AJSP, UČAJ proběhnou ve dnech 6.2. -  8.2.2017.

Taneční a vzdělávací centrum Monsignore v Pardubicích nabízí brigádu :

výuka angličtiny pro předškolní děti ve věku od 4 do 6 let.

Výuka bude probíhat ve skupince cca do 8 dětí a to celoročně.

Bližší informace Magda Mauerová na mobilním čísle 775 765 556.

TC Monsignore

Lány u Dašic 34

Pardubice

www.monsignore.cz

19.9.2016

Seznam nových vedoucích závěrečných prací, jejichž původním vedoucím byl pan Daniel Paul Sampey, lze stáhnout  zde.

1.9.2016

Studentům, jejichž vedoucím závěrečné práce byl Dan Sampey, bude vedením katedry přidělen na začátku semestru nový vedoucí a o změně budou informováni.

Upozornění:   Zápisy do indexů

Upozorňujeme studenty, že je jejich povinností zajistit si včas zápisy zkoušek a zápočtů do indexu u jednotlivých vyučujících.

Vedoucí katedry KAA může za vyučující KAA zapsat jen ve zcela výjimečných případech

(dlouhodobá nemoc, mateřská dovolená, ukončení prac. poměru).

Úspěch studentky anglistiky v celostátní soutěži STUDENT a VĚDA

Ve dnech 9. - 11. května se konal 17. ročník konference pro postgraduální studenty s názvem Mezinárodní setkání mladých lingvistů, tentokrát na téma „Jazyk a kultura, kultura a jazyk: Interkulturní komunikace“, kterou pořádá FF UP v Olomouci. Již šestým rokem bylo součástí programu také celostátní kolo soutěže pro pregraduální studenty STUDENT A VĚDA: Lingvistika.

Katedru anglistiky a amerikanistiky FF UPa reprezentovala Veronika Drbohlavová, studentka navazujícího magisterského studia oboru Anglická filologie, a v celostátním kole v konkurenci kolegů z ostatních českých univerzit zvítězila s příspěvkem The Verb that Dare not Speak its Name, který bude publikován v recenzovaném sborníku Univerzity Palackého.

Blahopřejeme!

celý článek čtěte zde: http://zpravodaj.upce.cz/studenti/2016/uspech-studentky-ff/