Kontakty

vedoucí
Ing. Karel Šatera, Ph.D. MBA
E-mail: Karel.Satera@upce.cz
tel.: 466 036 558, kancelář: č. dv. 08 033
Konzultační hodiny: úterý 09:00 - 11:00
Úřední hodiny
Út08:00 - 09:00

zástupce vedoucího
JUDr. Martin Šmíd
E-mail: Martin.Smid@upce.cz
tel.: 466 036 164, kancelář: č. dv. 08 035
Konzultační hodiny: pondělí 11.00-12.00, středa 11.00-12.00, ve zkouškovém období dle dohody

Ing. Jan Fuka, Ph.D.
E-mail: Jan.FUKA@upce.cz
tel.: 466 036 083, kancelář: č. dv. 08 031
Konzultační hodiny: čtvrtek 13.00-15.00

sekretářka
Eva Bačkovská
E-mail: Eva.Backovska@upce.cz
tel.: 466 036 174, kancelář: č. dv. 08 033
Úřední hodiny
Po13.00-14.00
St8.00-10.00
Čt9.00-10.00


Ostatní zaměstnanci
Odborní asistenti
Ing. Robert Baťa, Ph.D.
E-mail: Robert.Bata@upce.cz
tel.: 466 036 305, kancelář: č. dv. 08 029
Konzultační hodiny: úterý 8.00-10.00

RNDr. Šárka Brychtová, Ph.D.
E-mail: Sarka.Brychtova@upce.cz
tel.: 466 036 527, kancelář: č. dv. 08 034
Konzultační hodiny: úterý 10.00-12.00

PhDr. Josef Duplinský, CSc.
E-mail: Josef.Duplinsky@upce.cz
tel.: 466 036 171, kancelář: č. dv. 08 036
Konzultační hodiny: úterý 13:00 - 14:00, čtvrtek 12:00 - 13:00

JUDr. Jana Janderová, Ph.D.
E-mail: Jana.Janderova@upce.cz
tel.: 466 036 064, kancelář: č. dv. 08 034
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

Mgr. Jan Mandys, Ph.D.
E-mail: Jan.Mandys@upce.cz
tel.: 466 036 171, kancelář: č. dv. 08 036
Konzultační hodiny: úterý 14.00 - 15.00, středa 13.00 - 14.00

Ing. Ivana Mandysová, Ph.D.
E-mail: Ivana.Mandysova@upce.cz
tel.: 466 036 528, kancelář: č. dv. 08 030
Konzultační hodiny: středa 14 - 15, čtvrtek 14 - 15, mimo uvedené hodiny je možné si dojednat předem mailem schůzku

Externisté
JUDr. Ing. Jiří Klavík
Ing. Roman Línek, MBA.
JUDr. Ing. Jaroslav Staněk, CSc.
Doktorandi
Ing. Petra Lešáková
E-mail: petra.lesakova@student.upce.cz
tel.: 466 036 172, kancelář: č. dv. 08 031

Ing. Hero Kwabena Toseafa
E-mail: hero.kwabena.toseafa@student.upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 08 030