Kontakty

vedoucí
doc. Ing. Pavel Petr, Ph.D.
E-mail: Pavel.Petr@upce.cz
tel.: 466 036 515, kancelář: č. dv. 05 024
Konzultační hodiny: pondělí 11:00 - 13:00, v jinou dobu po předchozí domluvě (e-mail)
Úřední hodiny
Po9:00 - 10:30
V jiný čas na základě předchozí domluvy (e-mailem)

zástupce vedoucího
doc. Ing. Petr Hájek, Ph.D.
E-mail: Petr.Hajek@upce.cz
tel.: 466 036 147, kancelář: č. dv. 05 038
Konzultační hodiny: úterý 9:30-11:00, Ve zkouskovem obdobi pouze po predchozi domluve
• pro vědeckou činnost

zástupce vedoucího
Ing. Mgr. Oldřich Horák, Ph.D.
E-mail: Oldrich.Horak@upce.cz
tel.: 466 036 038, kancelář: EA-05023
Konzultační hodiny: během zkouškového období konzultace pouze po předchozí dohodě
• pro pedagogickou činnost

sekretářka
Jana Pilařová
E-mail: Jana.Pilarova@upce.cz
tel.: 466 036 037, kancelář: č. dv. 05 039
Úřední hodiny
Po9,00 - 10,00 a 13,00 - 14,30
Út9,00 - 10,00 a 13,00 - 14,30
St9,00 - 10,00 a 13,00 - 14,30
Čt9,00 - 10,00 a 13,00 - 14,30
9,00 - 10,00

Profesoři:
prof. Ing. Jan Čapek, CSc.
E-mail: Capek@upce.cz
tel.: 466 036 511, 466 036 015, kancelář: č. dv. 05 022
Konzultační hodiny: středa 13:00-15:00

Docenti:
doc. Ing. Stanislava Šimonová, Ph.D.
E-mail: Stanislava.Simonova@upce.cz
tel.: 466 036 009, kancelář: č. dv. 05 023
Konzultační hodiny: úterý 9 - 10:00 v přednáškovém období (po dohodě i jindy), ve zkouškovém období a konzultace BP/DP nutno dohodnout dopředu mailem či telefonicky

doc. Ing. Miloslav Hub, Ph.D.
E-mail: Miloslav.Hub@upce.cz
tel.: 466 036 071, kancelář: č. dv. 05 038
Konzultační hodiny: Ve zkouškovém období konzultace pouze po předchozí domluvě.
www: http://hub.upce.cz

doc. Ing. Jitka Komárková, Ph.D.
E-mail: Jitka.Komarkova@upce.cz
tel.: 466 036 070, kancelář: č. dv. 05 037
Konzultační hodiny: Mimo přednáškové období pouze po PŘEDCHOZÍ dohodě.

doc. Ing. Jiří Křupka, PhD.
E-mail: Jiri.Krupka@upce.cz
tel.: 466 036 144, kancelář: č. dv. 05 024
Konzultační hodiny: středa 11:20 - 12:00 (zrušeno 14.06.2017), čtvrtek 12:00 - 13:00, Od 26.06.2017 pouze na základě dohody.

doc. Ing. Pavel Petr, Ph.D.
E-mail: Pavel.Petr@upce.cz
tel.: 466 036 515, kancelář: č. dv. 05 024
Konzultační hodiny: pondělí 11:00 - 13:00, v jinou dobu po předchozí domluvě (e-mail)

doc. Ing. Petr Hájek, Ph.D.
E-mail: Petr.Hajek@upce.cz
tel.: 466 036 147
Konzultační hodiny: úterý 9:30-11:00, Ve zkouskovem obdobi pouze po predchozi domluve

Odborní asistenti:
Ing. Renáta Bílková, Ph.D.
E-mail: Renata.Bilkova@upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 05 036
Konzultační hodiny: čtvrtek 8:30 - 10:30, Ve zkouškovém období pouze po předchozí dohodě.

Ing. Mgr. Oldřich Horák, Ph.D.
E-mail: Oldrich.Horak@upce.cz
tel.: 466 036 038, kancelář: č. dv. 05 023
Konzultační hodiny: během zkouškového období konzultace pouze po předchozí dohodě

Ing. Martin Ibl, Ph.D.
E-mail: Martin.Ibl@upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 05 027, tel. 46603 6001
Konzultační hodiny: úterý 12:00 - 13:00, čtvrtek 13:00 - 14:00, Po předchozí dohodě (e-mail)

Ing. Pavel Jirava, Ph.D.
E-mail: Pavel.Jirava@upce.cz
tel.: 466 036 001, kancelář: č. dv. 05 027
Konzultační hodiny: Po telef./email dohodě! (466 036 001)

Ing. Hana Jonášová, Ph.D.
E-mail: Hana.Jonasova@upce.cz
tel.: 466 036 074, kancelář: č. dv. 05 026
Konzultační hodiny: 22.5.2017 - 24.9.2017 pouze termín po předchozí domluvě.
www: http://jonasova.upce.cz

Ing. Miloslava Kašparová, Ph.D.
E-mail: Miloslava.Kasparova@upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 05 036
Konzultační hodiny: Ve zkouškovém období po předchozí dohodě, konzultace k webu FES po předchozí dohodě e-mailem (nebo tel. 466 036 245)

Ing. Hana Kopáčková, Ph.D.
E-mail: Hana.Kopackova@upce.cz
tel.: 466 036 245
Konzultační hodiny: Ve zkouškovém období, konzultace pouze po předchozí domluvě.

Ing. Renáta Máchová, Ph.D.
E-mail: Renata.Machova@upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 05 026
Konzultační hodiny: Od 22.5. do 24. 9 2017 - po předchozí dohodě!

Ing. Jan Panuš, Ph.D.
E-mail: Jan.Panus@upce.cz
tel.: 466 036 001, kancelář: č. dv. 05 027
Konzultační hodiny: Konzultace možné kdykoliv po předchozí domluvě

Mgr. Pavel Sedlák, Ph.D.
E-mail: Pavel.Sedlak@upce.cz
tel.: 466 036 128, kancelář: č. dv. 05 037
Konzultační hodiny: Ve zkouškovém období konzultace po předchozí domluvě.
www: http://sedlak.upce.cz


Interní doktorandi:
Ing. Genene Mekonnen Aga
E-mail: genene.mekonnen.aga@student.upce.cz
tel.:

Ing. Momo Amadu Alhassan
E-mail: momo.amadu.alhassan@student.upce.cz
tel.:

Ing. Aliaksandr Barushka
E-mail: aliaksandr.barushka@student.upce.cz
tel.:

Ing. Ivana Čermáková
E-mail: Ivana.Cermakova@upce.cz
tel.: , kancelář: č.dv. 04034
Konzultační hodiny: Ve zkouškovém období a o prázdninách pouze po předchozí domluvě.

Ing. Richard Gardiner
E-mail: richard.gardiner@student.upce.cz
tel.:

Ing. Meaza Haile
E-mail: meaza.haile@student.upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 04034

Ing. Miroslav Pásler
E-mail: Miroslav.Pasler@upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 04 034, tel. 46603 6075
Konzultační hodiny: pondělí 11-13

Ing. Martin Šanda
E-mail: Martin.Sanda@upce.cz
tel.: , kancelář: č.dv. 04034
Konzultační hodiny: ve zkouškovém období a prázdninách po předchozí domluvě

Technici:
Jakub Komínek
E-mail: Jakub.Kominek@upce.cz
tel.: 466 036 003, kancelář: č. dv. 05 035


Externisté:
Mgr. Vladimír Abraham
Mgr. Milan Bláha
JUDr. František Brabec
Mgr. Jaromír Falt, DiS.
PhDr. Luděk Kellner
Ing. Ivo Machek

Externí doktorandi:
Mgr. Ľubomír Benko, e-mail: lubomír.benko@gmail.com
Ing. Ahmad Ba Hakim,e-mail: as.bahakim@gmail.com
Mgr. Karol Kasáš, e-mail: e-mail: kasaskarol@gmail.com
Ing. et Ing. Martin Lněnička, e-mail: martin.lnenicka@student.upce.cz
Ing. Filip Mezera, e-mail: filip.mezera@student.upce.cz
Ing.Ondřej Procházka, e-mail: Ondra.pce@tiscali.cz
Ing. Wafaa Shaker, e-mail: st47592@student.upce.cz