Kontakty

vedoucí
Ing. Zdeněk Matěja, Ph.D.
E-mail: Zdenek.Mateja@upce.cz
tel.: 466 036 665, kancelář: EA11042
Konzultační hodiny: čtvrtek 10:00 - 12:00
Úřední hodiny
Po10:00 - 11:00

zástupce vedoucího
Ing. Martin Maštálka, Ph.D.
E-mail: Martin.Mastalka@upce.cz
tel.: 466 036 168, kancelář: EA11040
Konzultační hodiny: pondělí 10:00-11:00, pátek 10:00-11:00, ostatní termíny po dohodě

tajemník
Ing. Pavel Zdražil, Ph.D.
E-mail: Pavel.Zdrazil@upce.cz
tel.: 466 036 702, kancelář: EA11037
Konzultační hodiny: úterý 10:00 - 11:00, středa 10:00 - 11:00, nebo po dohodě

sekretářka
Helena Oborníková
E-mail: Helena.Obornikova@upce.cz
tel.: 466 036 584, 466 036 713, kancelář: EA11041
Úřední hodiny
Po8:00 - 10:00 ÚRBV
Út8:00 - 10:00 ÚEV
St8:00 - 10:00 ÚRBV
8:00 - 11:00 ÚEV


Docenti
doc. Ing. Ivana Kraftová, CSc.
E-mail: Ivana.Kraftova@upce.cz
tel.: 466 036 711, kancelář: EA11037
Konzultační hodiny: na základě individuální dohody

Odborní asistenti
Ing. Martin Maštálka, Ph.D.
E-mail: Martin.Mastalka@upce.cz
tel.: 466 036 168, kancelář: EA11040
Konzultační hodiny: pondělí 10:00-11:00, pátek 10:00-11:00, ostatní termíny po dohodě

Ing. Zdeněk Matěja, Ph.D.
E-mail: Zdenek.Mateja@upce.cz
tel.: 466 036 665, kancelář: EA11042
Konzultační hodiny: čtvrtek 10:00 - 12:00

Ing. Bohuslav Pernica, Ph.D.
E-mail: Bohuslav.Pernica@upce.cz
tel.: 466 036 238, kancelář: EA11039
Konzultační hodiny: pondělí 13:00-16:00, jindy po předchozí domluvě

Ing. Ondřej Svoboda, Ph.D.
E-mail: Ondrej.Svoboda@upce.cz
tel.: 466 036 175, kancelář: EA11040
Konzultační hodiny: St: 10:00 - 11:00, Pá: 10:00 - 11:00, ostatní termíny po dohodě

Ing. Pavel Zdražil, Ph.D.
E-mail: Pavel.Zdrazil@upce.cz
tel.: 466 036 702, kancelář: EA11037
Konzultační hodiny: úterý 10:00 - 11:00, středa 10:00 - 11:00, nebo po dohodě

Doktorandi
Mgr. Tetiana Korovchenko
E-mail: Tetiana.Korovchenko@upce.cz
tel.: 466 036 309, 466 036 309, kancelář: EA11038
Konzultační hodiny: středa 10:00 - 12:00