Kontakty

vedoucí
doc. Ing. Jolana Volejníková, Ph.D.
E-mail: Jolana.Volejnikova@upce.cz
tel.: 466 036 162, kancelář: č.dv. 09 031
Konzultační hodiny: Od 17.1.2017 KH z důvodu nemoci odpadají. Známky do indexů budou zapisovány po zahájení LS.

sekretářka
Helena Oborníková
E-mail: Helena.Obornikova@upce.cz
tel.: 466 036 584, 466 036 713, kancelář: 09 032
Úřední hodiny
Po8:00 - 10:00 ÚRBV
Út8:00 - 10:00 ÚEV
St8:00 - 10:00 ÚRBV
8:00 - 11:00 ÚEV

zástupce vedoucího
doc. Ing. Jan Stejskal, Ph.D.
E-mail: Jan.Stejskal@upce.cz
tel.: 466 036 067, kancelář: č. dv. 09 033
Konzultační hodiny: úterý 9 - 11, Konzultace mimo KH jsou možné výhradně po předchozí emailové dohodě.
• zástupce pro vědeckou činnost


zástupce vedoucího
Ing. Martin Sobotka, Ph.D.
E-mail: Martin.Sobotka@upce.cz
tel.: 466 036 127, kancelář: č. dv. 09 038
Konzultační hodiny: Ve zkouškovém období KH pouze po předchozí emailové dohodě.
• zástupce pro pedagogickou činnost

tajemník
Ing. Liběna Černohorská, Ph.D.
E-mail: Libena.Cernohorska@upce.cz
tel.: 466 036 452, kancelář: č. dv. 09033
Konzultační hodiny: pondělí 10-12,

Profesoři
prof. Ing. Jaroslav Macháček, CSc.
E-mail: Jaroslav.Machacek@upce.cz
tel.: 466 036 067, kancelář: č. dv. 09 033
Konzultační hodiny: pátek 11.00 - 12.00, nebo "po předchozí domluvě"

prof. RNDr. Bohuslav Sekerka, CSc.
E-mail: Bohuslav.Sekerka@upce.cz
tel.: 466 036 712, kancelář: č.dv. 08 027
Konzultační hodiny: pondělí 11:30-12:30, pátek 8:15-9:15, jinak po předchozí domluvě

Docenti
doc. Ing. Romana Provazníková, Ph.D.
E-mail: Romana.Provaznikova@upce.cz
tel.: 466 036 517, 466 036 510, kancelář: č. dv. 09 037
Konzultační hodiny: úterý 11.00-12.30 děkanát a dále dle dohody, KH dne 8.11. odpadají z důvodu pořádání Týdne teorie a praxe

doc. Ing. Jan Stejskal, Ph.D.
E-mail: Jan.Stejskal@upce.cz
tel.: 466 036 067, kancelář: č. dv. 09 033
Konzultační hodiny: úterý 9 - 11, Konzultace mimo KH jsou možné výhradně po předchozí emailové dohodě.

doc. Ing. Jolana Volejníková, Ph.D.
E-mail: Jolana.Volejnikova@upce.cz
tel.: 466 036 162, kancelář: č.dv. 09 031
Konzultační hodiny: Od 17.1.2017 KH z důvodu nemoci odpadají. Známky do indexů budou zapisovány po zahájení LS.

Odborní asistenti
Ing. Liběna Černohorská, Ph.D.
E-mail: Libena.Cernohorska@upce.cz
tel.: 466 036 452, kancelář: č. dv. 09 033
Konzultační hodiny: pondělí 10-12,

Ing. Jan Černohorský, Ph.D.
E-mail: Jan.Cernohorsky@upce.cz
tel.: 466 036 749, kancelář: č. dv. 09 035
Konzultační hodiny: ve zkouškovém období dle předchozí domluvy

Ing. Radka Knězáčková, Ph.D.
E-mail: Radka.Knezackova@upce.cz
tel.: 466 036 161, kancelář: č.dv. 09 036
Konzultační hodiny: středa 13:00 - 15:00

Ing. et Ing. Veronika Linhartová, Ph.D.
E-mail: Veronika.Linhartova@upce.cz
tel.: 466 036 126, kancelář: č. dv. 09 038
Konzultační hodiny: středa 10:00-12:00

Ing. Martin Sobotka, Ph.D.
E-mail: Martin.Sobotka@upce.cz
tel.: 466 036 127
Konzultační hodiny: Ve zkouškovém období KH pouze po předchozí emailové dohodě.

Ing. Lucie Sobotková, Ph.D.
E-mail: Lucie.Sobotkova@upce.cz
tel.: 466 036 159, kancelář: č. dv. 09 037
Konzultační hodiny: Ve zkouškovém období KH pouze po předchozí emailové dohodě.

Asistent
Ing. Simona Pichová
E-mail: Simona.Pichova@upce.cz
tel.: 466 036 478, kancelář: č. dv. 09036
Konzultační hodiny: ve zkouškovém období probíhají na základě předchozí e-mailové dohody.

Ing. Viktor Prokop
E-mail: Viktor.Prokop@upce.cz
tel.: 466 036 477, kancelář: č. dv. 09035
Konzultační hodiny: středa 10:00-11:00, čtvrtek 11:00-12:00

Interní doktorandi
Ing. Denisa Chlebounová
E-mail: Denisa.Chlebounova@upce.cz
tel.: 466 036 668

Mgr. Samuel Amponsah Odei
E-mail: SamuelAmponsah.Odei@upce.cz
tel.:

Externí doktorand
Ing. Abdelwalid Rouag
E-mail: Abdelwalid.Rouag@upce.cz
tel.: , kancelář: č. dv. 11 028
Konzultační hodiny: pondělí 13:00 - 15:00