Kontakty pro studenty a uchazeče

Informační a poradenské cetrum
Ivana Veselá
E-mail: Ivana.Vesela@upce.cz
tel.: 466 036 454, kancelář: EA 01036
• poradenství pro středoškolskou mládež (příprava středoškoláků ke studiu)
• studijně-informační poradenství
• profesní poradeství (informace o nabídkách a trendech na trhu práce)

Více informací ...

Studijní oddělení
Studijní oddělení se nachází v přízemí budovy EA, Studentská 84, číslo místnosti EA 01023, 01024

Na studijním oddělení student vyřizuje veškeré studijní záležitosti, zejména:

  • veškeré dotazy týkající se studia
  • vyřizování žádostí
  • přerušení, ukončení studia, přestupy
  • rozvrhové aktivity, změny v indexu
  • uznávání studia
  • stipendia
  • veškerá potvrzení o studiu


Bc. Radka Jakubíčková, DiS.
E-mail: Radka.Jakubickova@upce.cz
tel.: 466 036 142, kancelář: EA 01023, 01024
• referentka studijního referátu pro studijní program: Ekonomika a management - bakalářské, navazující, prezenční i kombinované studium

Zuzana Slavíková, DiS.
E-mail: Zuzana.Slavikova@upce.cz
tel.: 466 036 065, kancelář: EA 01023, 01024
• referentka studijního referátu pro studijní program: Ekonomika a management - bakalářské, navazující, prezenční i kombinované studium

Iveta Kašíková
E-mail: Iveta.Kasikova@upce.cz
tel.: 466 036 063, kancelář: EA 01023, 01024
• referentka studijního referátu pro studijní program: Systémové inženýrství a informatika - bakalářské, navazující, prezenční i kombinované studium

Soňa Beranová
E-mail: Sona.Beranova@upce.cz
tel.: 466 036 022, kancelář: EA 01023, 01024
• referentka studijního referátu pro studijní program: Hospodářská politika a správa - bakalářské, navazující, prezenční i kombinované studium

Doktorské studium
Bc. Radka Bartoníčková
E-mail: Radka.Bartonickova@upce.cz
tel.: 466 036 013

Referát pro agendu zahraničních studentů, program ERASMUS
Ing. Jana Pekařová
E-mail: Jana.Pekarova@upce.cz
tel.: 466 036 058, kancelář: EA 05030