Kontakty

vedoucí
prof. Ing. Antonín Kavička, PhD.
E-mail: Antonin.Kavicka@upce.cz
tel.: 466 036 645

sekretářka
Dana Jablonská
E-mail: Dana.Jablonska@upce.cz
tel.: 466 036 763, 466 037 020


Ing. Michael Bažant, Ph.D.
E-mail: Michael.Bazant@upce.cz
tel.: 466 037 224
Konzultační hodiny: úterý 13-14, čtvrtek 13-14, Ve zkouškovém období po předchozí domluvě.

RNDr. Miroslav Benedikovič
E-mail: Miroslav.Benedikovic@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: pondělí od 7,00h, v průběhu dne podle dohody

doc. Ing. Tomáš Brandejský, Dr.
E-mail: Tomas.Brandejsky@upce.cz
tel.: 466 037 449

Ing. Roman Diviš
E-mail: Roman.Divis@upce.cz
tel.: 466 037 004
Konzultační hodiny: středa po předchozí domluvě, čtvrtek 15:00 - 16:00
• doktorand

Ing. Jan Fikejz, Ph.D.
E-mail: Jan.Fikejz@upce.cz
tel.: 466 037 002
Konzultační hodiny: úterý 14:30-15:30, Další dny po předchozí domluvě

Ing. Karel Šimerda
E-mail: Karel.Simerda@upce.cz
tel.: 466 037 223
Konzultační hodiny: Lze rezevovat na https://karel-simerda.youcanbook.me

prof. Ing. Karel Šotek, CSc.
E-mail: Karel.Sotek@upce.cz
tel.: 466 036 487
Konzultační hodiny: středa 12 -16

Ing. Petr Veselý
E-mail: Petr.Vesely@upce.cz
tel.: 466 036 531
Konzultační hodiny: čtvrtek 11:00 - 13:00
• doktorand

Ing. Jaroslav Lach
E-mail: Jaroslav.Lach@upce.cz
tel.:
• Externí pracovník

Doktorandi
Ing. Josef Brožek
E-mail: Josef.Brozek@upce.cz
tel.: 466 037 071, 466 037 542
Konzultační hodiny: Tel.: 722 244 760. Konzultační hodiny po předchozí dohodě ve středu 12 - 16 a úterý 7 - 10.

Ing. Štěpán Karták
E-mail: stepan.kartak@student.upce.cz
tel.:

Ing. Jiří Kratochvíl
E-mail: jiri.kratochvil@student.upce.cz
tel.:

Ing. Jan Merta
E-mail: jan.merta@student.upce.cz
tel.:

Ing. Radek Novotný
E-mail: radek.novotny3@student.upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě