Kontakty

vedoucí
prof. Ing. Antonín Kavička, PhD.
E-mail: Antonin.Kavicka@upce.cz
tel.: 466 036 645

sekretářka
Dana Jablonská
E-mail: Dana.Jablonska@upce.cz
tel.: 466 036 763, 466 037 020


prof. Ing. Karel Šotek, CSc.
E-mail: Karel.Sotek@upce.cz
tel.: 466 036 487
Konzultační hodiny: středa 12 -16

Ing. Michael Bažant, Ph.D.
E-mail: Michael.Bazant@upce.cz
tel.: 466 037 224
Konzultační hodiny: úterý 13-14, čtvrtek 13-14, Ve zkouškovém období po předchozí domluvě.

Ing. Josef Brožek
E-mail: Josef.Brozek@upce.cz
tel.: 466 037 071, 466 037 542
Konzultační hodiny: pondělí po dohodě, úterý po dohodě, středa 7-12; 14-16, čtvrtek po dohodě, pátek po dohodě, Tel.: 722 244 760
• doktorand

RNDr. Miroslav Benedikovič
E-mail: Miroslav.Benedikovic@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: pondělí od 7,00h, v průběhu dne podle dohody

Ing. Jan Fikejz, Ph.D.
E-mail: Jan.Fikejz@upce.cz
tel.: 466 037 002
Konzultační hodiny: úterý 12-14, Další dny po předchozí domluvě

Ing. Karel Šimerda
E-mail: Karel.Simerda@upce.cz
tel.: 466 037 223
Konzultační hodiny: Lze rezevovat na https://karel-simerda.youcanbook.me

Ing. Petr Veselý
E-mail: Petr.Vesely@upce.cz
tel.: 466 036 531
Konzultační hodiny: čtvrtek 11:00 - 13:00

Ing. Jaroslav Lach
E-mail: Jaroslav.Lach@upce.cz
tel.:
• Externí pracovník