Kontakty

vedoucí
Ing. Daniel Honc, Ph.D.
E-mail: Daniel.Honc@upce.cz
tel.: 466 037 107, kancelář: CA 02 046
Konzultační hodiny: středa 9-10, čtvrtek 9-10

sekretářka
Jitka Málková
E-mail: Jitka.Malkova@upce.cz
tel.: 466 037 120, kancelář: CA 02 046


doc. Ing. Jan Cvejn, Ph.D.
E-mail: Jan.Cvejn@upce.cz
tel.: 466 037 104, kancelář: CA 02 051
Konzultační hodiny: středa 11-12, čtvrtek 11-12, předchozí domluva doporučena

Ing. Petr Doležel, Ph.D.
E-mail: Petr.Dolezel@upce.cz
tel.: 466 037 450, 466 037 504, kancelář: CA 02 017
Konzultační hodiny: čtvrtek 10-11, pátek 14-15, Po předchozí domluvě
• proděkan pro vědu a tvůrčí činnost

zástupce vedoucího
doc. Ing. František Dušek, CSc.
E-mail: Frantisek.Dusek@upce.cz
tel.: 466 037 125, kancelář: CA 02 018
Konzultační hodiny: pondělí 12-13, čtvrtek 13-14, jinak po předchozí domluvě
• proděkan pro vzdělávací činnost

tajemník
Ing. Libor Havlíček, Ph.D.
E-mail: Libor.Havlicek@upce.cz
tel.: 466 037 502, kancelář: CA 02 044
Konzultační hodiny: pondělí 13:00 - 14:00, čtvrtek 11:00 - 12:00

doc. Ing. Milan Javůrek, CSc.
E-mail: Milan.Javurek@upce.cz
tel.: 466 037 103, kancelář: CA 02 045
Konzultační hodiny: pondělí 8,00-9,00, čtvrtek 8,00-9,00

Ing. Libor Kupka, Ph.D.
E-mail: Libor.Kupka@upce.cz
tel.: 466 037 504, kancelář: CA 02 050
Konzultační hodiny: středa 13:00 - 14:00, pátek 10:00 - 11:00, po předchozí domluvě

Ing. Pavel Škrabánek, Ph.D.
E-mail: Pavel.Skrabanek@upce.cz
tel.: 466 037 124, kancelář: CA 02 043
Konzultační hodiny: úterý 14:00 - 15:00, čtvrtek 13:00 - 14:00, Jiný termín možný po předchozí domluvě mailem.

prof. Ing. Ivan Taufer, DrSc.
E-mail: Ivan.Taufer@upce.cz
tel.: 466 037 123, kancelář: CA 02 048
Konzultační hodiny: úterý 8:00 - 10:00, nebo po předchozí domluvě

Doktorandi:
Ing. Lumír Gago
E-mail: lumir.gago@student.upce.cz
tel.: 466 037 208, kancelář: CB 02 049

Ing. Milan Jičínský
E-mail: milan.jicinsky@student.upce.cz
tel.: 466 037 208, kancelář: CB 02 049
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě (mail)

Eng. Rahul Sharma K., MSc
E-mail: rahul.sharma@student.upce.cz
tel.: 466 037 208, kancelář: CB 02 049

Ing. Jiří Tvrdík
E-mail: jiri.tvrdik@student.upce.cz
tel.: 466 037 208, kancelář: CB 02 049

Externí doktorandi:
Ing. Miroslav Dvořák, Dipl.tech., E-mail: miroslav.dvorak@student.upce.cz