Kontakty

vedoucí
Mgr. Josef Horálek, Ph.D.
E-mail: Josef.Horalek@upce.cz
tel.: 466 036 461
Konzultační hodiny: pondělí 8:00 - 9:00, středa 9:00 - 10:00, Nutno se předem ohlásit na email
www: http://www.horalek.org
Úřední hodiny
Po8:00 - 9:00
Čt8:00 - 9:00

sekretářka
Dana Jablonská
E-mail: Dana.Jablonska@upce.cz
tel.: 466 036 763, 466 037 020


Ing. Monika Borkovcová
E-mail: Monika.Borkovcova@upce.cz
tel.: 466 037 060
Konzultační hodiny: ve zkouškovém obodobí nahlášení předem mailem

Ing. Josef Brožek
E-mail: Josef.Brozek@upce.cz
tel.: 466 037 071, 466 037 542
Konzultační hodiny: pondělí po dohodě, úterý po dohodě, středa 7-12; 14-16, čtvrtek po dohodě, pátek po dohodě, Tel.: 722 244 760

Ing. Lukáš Čegan, Ph.D.
E-mail: Lukas.Cegan@upce.cz
tel.: 466 037 515
Konzultační hodiny: úterý 10:00-11:00, čtvrtek 10:00-11:00

Mgr. Tomáš Hudec
E-mail: Tomas.Hudec@upce.cz
tel.: 466 036 643
Konzultační hodiny: středa 14.00–15.00 CA-03013, mimo výukové období vždy po domluvě, platnost: ZS 2016/2017.

prof. Ing. Simeon Karamazov, Dr.
E-mail: Simeon.Karamazov@upce.cz
tel.: 466 036 032
Konzultační hodiny: po dohodě

Ing. Zbyněk Kopecký
E-mail: Zbynek.Kopecky@upce.cz
tel.: 466 037 101
Konzultační hodiny: středa 16:00 - 17:00, čtvrtek 16:00 - 17:00, další termín po předchozí domluvě

Ing. Jiří Kysela, Ph.D.
E-mail: Jiri.Kysela@upce.cz
tel.: 466 037 095
Konzultační hodiny: pondělí 14:00-15:00 (po předchozím ohlášení na email), úterý 10:00-11:00 (po předchozím ohlášení na email), další termín po předchozí domluvě

Ing. Miloslav Macháček, Ph.D.
E-mail: Miloslav.Machacek@upce.cz
tel.: 466 036 137
Konzultační hodiny: Časově náročné konzultace (BP, DP ...) jsou ve zkouškovém období ZS 2016/17 po osobní nebo emailové domluvě. Běžné požadavky se vyřizují kdykoli.

Ing. Soňa Neradová, Ph.D.
E-mail: Sona.Neradova@upce.cz
tel.: 466 037 178
Konzultační hodiny: čtvrtek 10-12, konzultace v NET101 po domluvě přes email

zástupce vedoucího
Ing. Zdeněk Šilar, Ph.D.
E-mail: Zdenek.Silar@upce.cz
tel.: 466 036 761
Konzultační hodiny: úterý 13:00-14:00, pátek 10:00-11:00, jinak po dohodě

Ing. Jiří Zechmeister
E-mail: Jiri.Zechmeister@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: středa po domluvě/by appointment

Martin Žabka
E-mail: Martin.Zabka@upce.cz
tel.: 466 036 131
• Technik