Kontakty

vedoucí
Ing. Jan Pidanič, Ph.D.
E-mail: Jan.Pidanic@upce.cz
tel.: 466 037 517, kancelář: CA (FCHT, nám.Čs.Legií 565) / 02031

sekretářka
Bc. Klára Schejbalová
E-mail: Klara.Schejbalova@upce.cz
tel.: 466 036 441

prof. Ing. Pavel Bezoušek, CSc.
E-mail: Pavel.Bezousek@upce.cz
tel.: 466 036 035

Ing. Zdeněk Němec, Ph.D.
E-mail: Zdenek.Nemec@upce.cz
tel.: 466 036 449

Ing. Bohumil Brtník, Dr.
E-mail: Bohumil.Brtnik@upce.cz
tel.:

Ing. Martin Dobrovolný, Ph.D.
E-mail: Martin.Dobrovolny@upce.cz
tel.: 466 036 495, 466 036 140
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00-15:00
www: http://www.martindobrovolny.cz

doc. Ing. Aleš Filip, CSc.
E-mail: Ales.Filip@upce.cz
tel.: 466 037 303

doc. Ing. Ondřej Fišer, CSc.
E-mail: Ondrej.Fiser@upce.cz
tel.: 466 037 065
Konzultační hodiny: dle dohody
www: http://www.ufa.cas.cz/html/meteo/lide/fiser.html

Ing. Jiří Konečný, Ph.D.
E-mail: Jiri.Konecny@upce.cz
tel.:

Ing. Josef Marek, CSc.
E-mail: Josef.Marek@upce.cz
tel.: 466 036 136
Konzultační hodiny: po předchozí dohodě

Ing. Bc. David Matoušek
E-mail: David.Matousek@upce.cz
tel.: 466 036 464, 466 037 065
Konzultační hodiny: pondělí 12:00 až 13:00 (ve zk. období po dohodě)

Ing. Marek Pola, Ph.D.
E-mail: Marek.Pola@upce.cz
tel.: 466 037 201
Konzultační hodiny: čtvrtek 9:30-11:30, Další konzultace po domluvě

Ing. Jiří Roleček
E-mail: Jiri.Rolecek@upce.cz
tel.: 466 037 065
Konzultační hodiny: úterý 10:00 - 11:00, příp. po předchozí domluvě

Ing. Pavel Rozsíval
E-mail: Pavel.Rozsival@upce.cz
tel.: 466 037 076
Konzultační hodiny: od 1.6. do 30.9. pouze po dohodě
www: http://pavelrozsival.cz

Karel Šild
E-mail: Karel.Sild@upce.cz
tel.: 466 037 070
• technik

Ing. Ladislav Štěpánek
E-mail: Ladislav.Stepanek@upce.cz
tel.: 466 036 136


Externisté:
Ing. Milan Hanus
Ing. Miroslav Losenický CSc.
Ing. Vadim Závodný, Ph.D.
Ing. Michal Mandlík, Ph.D.
E-mail: Michal.Mandlik@upce.cz
tel.:

Doktorandi:
Ing. Ladislav Beran
E-mail: ladislav.beran@student.upce.cz
tel.: 466 037 539
Konzultační hodiny: : Po předchozí domluvě přes e-mail
• tel: 466 037 539

Ing. Vladimír Brázda
E-mail: vladimir.brazda@student.upce.cz
tel.: 466 037 540
Konzultační hodiny: vždy po předchozí domluvě

Ing. Pavel Chmelař
E-mail: pavel.chmelar@student.upce.cz
tel.: 466 037 539
Konzultační hodiny: Po domluvě emailem, kdykoliv.

Ing. Tomáš Hnilička
E-mail: tomas.hnilicka@student.upce.cz
tel.: 466 037 109

Ing. Jakub Jeřábek
E-mail: jakub.jerabek1@student.upce.cz
tel.:

Ing. Marek Jonáš
E-mail: marek.jonas@student.upce.cz
tel.:

Ing. Karel Juryca
E-mail: karel.juryca@student.upce.cz
tel.:

Ing. Tomáš Krejčí
E-mail: tomas.krejci2@student.upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě, pracoviště CB02055 (CB02053, CB02054), tel.: 466 03 7109

Ing. Viktor Pek
E-mail: viktor.pek@student.upce.cz
tel.:

Ing. Luboš Rejfek
E-mail: Lubos.Rejfek@upce.cz
tel.: 466 037 539
Konzultační hodiny: Po dohodě přes e-mail: lubos.rejfek@student.upce.cz
• tel: 466 037 539

Ing. Michal Řezníček
E-mail: michal.reznicek@student.upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: Po dohodě emailem, pracoviště CB 02054

Ing. Luděk Zaplatílek
E-mail: ludek.zaplatilek@student.upce.cz
tel.: 466 037 538
• tel: 466 037 538

Ing. Tomáš Zálabský
E-mail: Tomas.Zalabsky@upce.cz
tel.: 466 037 201
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě emailem kdykoli
• tel: 466 037 109