Workshop k závěrům evropského projektu RHINOS

Kalendář se vykresluje

Všechny akce FEI

 Fakulta elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice ve spolupráci s GNSS Centre of Excellence organizuje ve dnech 23. a 24. března 2017 workshop k závěrům evropského projektu RHINOS (Railway High Integrity Navigation Overlay System), podpořeného Evropskou komisí – programem Horizon H2020. Workshop se bude konat v prostorách agentury GSA –  Janovského 2, Praha 7. Konání workshopu bude předcházet jednání projektového týmu dne 22. března přímo v prostorách pardubické Fakulty elektrotechniky a informatiky.

Cílem projektu H2020 RHINOS je demonstrovat splnění vysokých požadavků na integritu bezpečnosti a spolehlivosti pro účely detekce virtuální balízy v rámci ERTMS/ETCS na základě technologie EGNSS (EGNOS a Galileo). Na řešení projektu RHINOS spolupracuje výzkumný tým Fakulty elektrotechniky a informatiky s předními evropskými pracovišti a s experty na integritu GNSS pro účely letectví ze Stanfordovy univerzity v USA. Své příspěvky zde přednesou renomovaní odborníci jako např. Prof. Per Enge (USA – Stanford University), Prof. Alessandro Neri (Itálie - RadioLabs), Prof. Terry Moore (U.K. – University of Nottingham), Prof. Efim Rozenberg (Ruská Federace – RZD NIIAS) a také představitelé evropských organizací a institucí jako GSA, UIC, ERA, UNIFE, ERTMS Users Group apod.

Předběžný program workshopu lze nalézt zde.

 

termín: 23.3.2017 – 24.3.2017
místo konání:Agentura GSA, Janovského 2, Praha 7
pořadatel:Fakulta elektrotechniky a informatiky
kontaktní osoba:Olga Mitchell
telefon:466 037 268
e-mail: olga.mitchell@upce.cz
/fei/akce.html?id=/FEI/akce/2017/rhinos-workshop.html /FEI/akce/2017/rhinos-workshop.html Agentura GSA, Janovského 2, Praha 7 Fakulta elektrotechniky a informatiky workshop,FEI Olga Mitchell 466 037 268