Pracovníci

Akademičtí pracovníci
prof. Ing. Alexander Čegan, CSc.
E-mail: Alexander.Cegan@upce.cz
tel.: 466 037 710, 466 037 787
Konzultační hodiny: pondělí 8,30- 17,00, čtvrtek 8,30- 17,00, po dohodě na alexander.cegan@upce.cz

doc. Mgr. Roman Kanďár, Ph.D.
E-mail: Roman.Kandar@upce.cz
tel.: 466 037 714, 466 037 410, 466 037 775, 466 037 780, 466 037 784, 466 037 785
Konzultační hodiny: pátek 9:00 - 11:00

Mgr. Pavla Královcová, Ph.D.
E-mail: Pavla.Kralovcova@upce.cz
tel.: 466 037 715, 466 037 412, 466 037 781, 466 037 788
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě

Mgr. Šárka Štěpánková, Ph.D.
E-mail: Sarka.Stepankova@upce.cz
tel.: 466 037 708, 466 037 783
Konzultační hodiny: konzultace po předchozí domluvě

Vědecký pracovník
Mgr. Katarína Vorčáková, Ph.D.
E-mail: Katarina.Vorcakova@upce.cz
tel.: 466 037 704, 466 037 783
Konzultační hodiny: Po predchádzajúcej dohode

PGS studenti
Mgr. Lenka Andrlová
E-mail: lenka.andrlova1@student.upce.cz
tel.: 466 037 775

Ing. Martina Líbalová
E-mail: Martina.Libalova@upce.cz
tel.:

Mgr. Petra Domašinská
E-mail: petra.domasinska@student.upce.cz
tel.:

Mgr. Lucie Koukalová
E-mail: lucie.koukalova@student.upce.cz
tel.:

Mgr. Adam Kostelník
E-mail: adam.kostelnik@student.upce.cz
tel.:

Mgr. Petr Laštovička
E-mail: petr.lastovicka@student.upce.cz
tel.:

Bc. Petra Bencová
E-mail: petra.bencova@student.upce.cz
tel.: