Pracovníci

Akademičtí pracovníci
vedoucí
prof. RNDr. Zuzana Bílková, Ph.D.
E-mail: Zuzana.Bilkova@upce.cz
tel.: 466 037 700, 466 037 797
Konzultační hodiny: pátek 11:00 - 12:00, v pátek od 11:00 - 12:00 nebo kdykoliv po domluvě mailem
Úřední hodiny
kdykoliv po předchozí domluvě mailem

Mgr. Marcela Slováková, Ph.D.
E-mail: Marcela.Slovakova@upce.cz
tel.: 466 037 721, 466 037 794
Konzultační hodiny: vždy po dohodě, denně 12 - 15

RNDr. Lucie Korecká, Ph.D.
E-mail: Lucie.Korecka@upce.cz
tel.: 466 037 711, 466 037 274, 466 037 796
Konzultační hodiny: pondělí 10 - 15 hod, čtvrtek 8 - 12 hod, případně v jiné dny po předchozí domluvě

Mgr. Michaela Čadková
E-mail: Michaela.Cadkova@upce.cz
tel.:

Mgr. Zuzana Svobodová, Ph.D.
E-mail: Zuzana.Svobodova@upce.cz
tel.:
Konzultační hodiny: Po domluvě emailem

Laborantka
Jana Kňavová
E-mail: Jana.Knavova@upce.cz
tel.: 466 037 792

PGS studenti
Mgr. Aneta Kovářová
E-mail: Aneta.Kovarova@upce.cz
tel.:

Mgr. Jitka Kašparová
E-mail: Jitka.Kasparova@upce.cz
tel.:

Mgr. Pavla Krulišová
E-mail: Pavla.Krulisova@upce.cz
tel.: 466 037 793

Mgr. Rudolf Kupčík
E-mail: Rudolf.Kupcik@upce.cz
tel.:

Mgr. Lenka Hromádková
E-mail: Lenka.Hromadkova@upce.cz
tel.:

Mgr. Eliška Kročová
E-mail: Eliska.Krocova@upce.cz
tel.: