Seznam účastníků

17. ročníku soutěže o nejlepší studentskou práci v oboru analytické chemie

„O cenu firmy MERCK 2014“

 

  1. Bc. Karolína ADÁMKOVÁ, Univerzita Pardubice
    Stanovení těkavých látek u vzorků ječného a pšeničného sladu
  2. Bc. Marta BLAŠKOVÁ, Univerzita Karlova v Praze
    Jednoduchý elektrochemický biosenzor pro komplexní detekci poškození DNA chemickými karcinogeny
  3. Bc. Zuzana ČAPKOVÁ, Univerzita Palackého v Olomouci
    Časově podmíněná periprotetická osteolýza-analýza exprese kandidátních genů
  4. Bc. Lucie HRUBÁ, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Speciační analýza jodu v potravinách živočišného původu
  5. Bc. Simona JANKŮ, Univerzita Pardubice
    Příprava a charakterizace vysoce zesítěných monolitických stacionárních fází pro separace malých molekul
  6. Bc. Kamila KLOGNEROVÁ, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Speciační analýza selenu v řepce olejce
  7. Bc. Kateřina KOLESÍKOVÁ, Univerzita Pardubice
    Elektrochemické stanovení kapsaicinu na uhlíkové pastové elektrodě
  8. Bc. Peter KONRÁD, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Charakterizácia vplyvu žíhania na vlastnosti nanoštruktúr Au na sklenenom substráte
  9. Bc. Vít KOSEK, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Vývoj analytické metody pro studium osudu statinů v tkáňových kulturách s využitím tandemové a vysokorozlišovací hmotnostní spektrometrie
  10. Bc. Markéta KREJČOVÁ, Univerzita Karlova v Praze
    Optimalizace podmínek chromatografického stanovení aromatických aminů s elektrochemickou detekcí
  11. Bc. Aneta LARYŠOVÁ, Ostravská univerzita v Ostravě
    Analýza alkaloidů v makovině metodou vysokoúčinné kapalinové chromatografie
  12. Simona LUPÍNKOVÁ, Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
    Analýza povrchů polymerů aktivovaných plazmatem a následně roubovaných vicinálními sloučeninami
  13. Bc. Kamil MIKULÁŠEK, Masarykova univerzita Brno
    Studium retenčního chování trinukleotidů v HPLC
  14. Bc. Michaela NAGYOVÁ, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Analýza povrchu polymérov očkovaných cysteamínom pre tkanivové inžinierstvo
  15. Bc. Zuzana NEORALOVÁ, Univerzita Pardubice
    Stanovení obsahu polyfenolických látek a antioxidační aktivita moravských vín
  16. Bc. Hana NOŽIČKOVÁ, Univerzita Pardubice
    Analýza volných a vázaných fenolických látek ve sladovnickém ječmeni
  17. Bc. Petr PAROULEK, Masarykova univerzita Brno
    Studium interakce benzo[c]fenantridinových alkaloidů s DNA
  18. Ing. Lucie PIECKOVÁ, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Metody chiroptické spektroskopie - nástroj v diagnostice degenerativních onemocnění?
  19. Bc. Helena RYŠAVÁ, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Studium povrchové modifikace nanočástic stříbra cysteinem a jeho deriváty
  20. Bc. Lenka ŘEZÁČOVÁ, Masarykova univerzita Brno
    Analytické využití nanočástic na bázi kvantových teček
  21. Bc. Klára STÁVKOVÁ, Univerzita Karlova v Praze
    Elektrochemický výzkum supramolekulárních interakcí DNA s genotoxickým 2‑nitrofluorenem
  22. Bc. Lukáš TARABA, Univerzita Karlova v Praze
    Elektroforetické stanovení organických kyselin v matricích obsahujících chrom
  23. Bc. Kateřina URBANCOVÁ, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Rychlé postupy pro sledování organohalogenovaných kontaminantů v mateřském mléce a krevní plasmě
  24. Bc. Jana VOSÁHLOVÁ, Univerzita Karlova v Praze
    Bórem dopované diamantové elektrody: Vliv koncentrace bóru na stanovení 2‑aminobifenylu
  25. Bc. Alena ZACHARIÁŠOVÁ, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
    Analýza mykotoxinů, pyrrolizidinových alkaloidů a pesticidů v herbálních čajích; aplikace U-HPLC-HRMS/MS metody, zhodnocení rizik

 

Přijímání dalších přihlášek již bylo ukončeno.