44. ročník konference - Průmyslová toxikologie a ekotoxikologie 2017

Kalendář se vykresluje

Všechny akce FChT

Konference je zaměřená na aktuality v oblasti chemické legislativy a bezpečnosti práce v chemickém průmyslu,  problematiku stanovení (eko)toxicity chemických látek, nové postupy v oblasti experimentálních i neexperimentálních metod, metody studia nových materiálů, analýzy škodlivin v prostředí apod. 

Zveme Vás na 44. ročník konference Průmyslová toxikologie a ekotoxikologie, který proběhne 3. – 5. května 2017 v Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou pod záštitou Výzkumného ústavu organických syntéz a.s. a Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice.

Konference bude rozdělena do čtyř sekcí:
chemická legislativa;
bezpečnost v chemickém průmyslu;
ekotoxikologie a analýzy škodlivin v prostředí;
toxikologie a metody stanovení toxických látek.

Tradiční setkání odborníků ze státní správy, chemického průmyslu, vysokých škol a výzkumných organizací nabídne aktuality z daných oborů i prostor pro vzájemnou komunikaci specialistů z různých oblastí.

termín: 3.5.2017 – 5.5.2017
místo konání:Kouty nad Desnou, hotel Dlouhé Stráně
odkaz: www.vuos-konference.com
pořadatel:Výzkumný ústav organických syntéz a.s., Rybitví a Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická
kontaktní osoba:prof. Ing. Petr Mikulášek, CSc.
telefon:466 037 503
e-mail: Petr.Mikulasek@upce.cz
/fcht/akce.html?id=/FChT/akce/2017/toxikologie.html /FChT/akce/2017/toxikologie.html Kouty nad Desnou, hotel Dlouhé Stráně Výzkumný ústav organických syntéz a.s., Rybitví a Univerzita Pardubice, Fakulta chemicko-technologická konference,FCHT prof. Ing. Petr Mikulášek, CSc. 466 037 503