Lodivod DFJP

Vážené studentky a studenti,

vítejte na Dopravní fakultě Jana Pernera. Pro lepší orientaci v novém prostředí a vlastně i nové životní etapě, jsme pro Vás připravili webové stránky, pod názvem Lodivod DFJP aneb Jsem tu nový, kde se dozvíte ty nejpodstatnější informace.

 

V sekci STUDIJNÍ ZÁLEŽITOSTI, naleznete informace k Harmonogramu AR, Aktuální termíny zápisů do vyšších ročníků. Zjistíte jak je to s Výukou cizích jazyků a jaké Stipendia můžete získat. Během studia je, díky dobré spolupráci s mnoha zahraničními univerzitami, možné vycestovat na Studijní pobyt. O konkrétních možnostech a podmínkách, které musíte splnit se dočtete na stránce Studium v zahraničí.

 

V sekci ŽIVOT V KAMPUSU A CO S VOLNÝM ČASEM, naleznete informace o Ubytování a Stravování.  Dále se zde dočtete, jak funguje Knihovna, Prodejna odborné literatury a Copy centrum, a co Vám může nabídnout Karierní centrum.  Neméně důležité jsou určitě informace k IT – Připojení k internetu, Microsoft Office 365, Studentský emailIS Stag a jak funguje studentský email.   Ve volném čase můžete navštívit Galerii umění, naučit se fotit a nebo se přidat do řad sdružení Buddy System Pardubice, jenž zajišťuje pomoc studentům ze zahraničí. Určitě mnohé z Vás zajímá, kde si můžete zasportovat, to se dočtete v části Katedra tělovýchovy a sportu. K podpůrným službám patří i činnost Akademické poradny. A i na Univerzitě Pardubice funguje Studentské rada.

 

Sekce KONTAKTY zahrnuje  Kontakty na studijní oddělení a úřední hodiny, Plán kampusu a odkaz na FB stránky.

 

Přejeme Vám všem úspěšné studium a k tomu spoustu zážitků, na které budete rádi vzpomínat.

Tým Studijního oddělení DFJP