Seznam zaměstnanců a interních doktorandů

vedoucí
Ing. Dušan Čermák, Ph.D.
E-mail: Dusan.Cermak@upce.cz
tel.: 466 036 387, kancelář: DC/03042
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě
• odborný asistent

zástupce vedoucího
Ing. Karel Dvořák
E-mail: Karel.Dvorak@upce.cz
tel.: 466 036 440, kancelář: DC/03009
• asistent, tajemník katedry

sekretářka
Pavla Doležalová
E-mail: Pavla.Dolezalova@upce.cz
tel.: 466 036 399, kancelář: DC/03006


Interní pracovníci - profesoři
prof. Ing. Jiří Lettl, CSc.
E-mail: lettl@fel.cvut.cz
tel.: 466 036 293, kancelář: DC/03019
• profesor

prof. Ing. Jaroslav Novák, CSc.
E-mail: Jaroslav.Novak@upce.cz
tel.: 466 036 450, kancelář: DC/03016
• profesor

prof. Ing. Vladimír Schejbal, CSc.
E-mail: Vladimir.Schejbal@upce.cz
tel.: 466 036 293, kancelář: DC/03019
Konzultační hodiny: po předchozí domluvě
• profesor


interní pracovníci - docenti
doc. Ing. Radovan Doleček, Ph.D.
E-mail: Radovan.Dolecek@upce.cz
tel.: 466 036 427, kancelář: DC/3014

Interní pracovníci - odborní asistenti
Ing. Václav Lenoch, Ph.D.
E-mail: Vaclav.Lenoch@upce.cz
tel.: 466 036 403, kancelář: DC/03011
• odborný asistent

Ing. Miroslav Losenický, CSc.
E-mail: Miroslav.Losenicky@upce.cz
tel.: , kancelář: DC/03009
• odborný asistent

Ing. Zdeněk Mašek, Ph.D.
E-mail: Zdenek.Masek@upce.cz
tel.: 466 036 403, kancelář: DC/03011
• odborný asistent

Ing. Ladislav Mlynařík, Ph.D.
E-mail: Ladislav.Mlynarik@upce.cz
tel.: 466 036 404, kancelář: DC/04023
• odborný asistent

Interní pracovníci - asistenti
Ing. Tomáš Lelek
E-mail: Tomas.Lelek2@upce.cz
tel.: 466 036 404, kancelář: DC/04023
• asistent

Ing. Ondřej Sadílek
E-mail: Ondrej.Sadilek@upce.cz
tel.: 466 036 405, kancelář: DC/04025
• asistent

Ing. Petr Sýkora
E-mail: Petr.Sykora@upce.cz
tel.: 466 036 450, 466 036 669, kancelář: DC/01010
• asistent